1. Anasayfa
  2. Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi


Doğruluk, Güncellik ve Eksiksizlik Garantisi Yok

Habergoat – Teknoloji,Oyun Haberleri (“Habergoat”), sitemizde sunulan içeriklerin doğruluğu, güncelliği veya eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Sitemizde yer alan bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amacıyla sağlanmış olup, herhangi bir öneri veya karar verme sürecine dayanak oluşturmak için tasarlanmamıştır.

Elimizden geldiği kadar en doğru bilgileri sizlere aktarmış olacağız fakat bu bilgilere dayanarak madde 2 de bulunan sitemizin zarardan sorumluluk reddi hakkı saklı bulunmaktadır buradan edilen bilgi ile yatırım yapmayınız.

Sitemizde yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Burada sunulan bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amacıyla sağlanmış olup, herhangi bir yatırım kararı almadan önce kişisel finansal durumunuzu değerlendirmeniz ve uzman bir finansal danışmandan tavsiye almanız önemlidir.

Zarardan Sorumluluk Reddi

Habergoat’un içeriğinde yer alan bilgilerin kullanımı sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir maddi veya manevi zarardan sorumlu değildir. Ziyaretçilerin veya kullanıcıların sitemizdeki bilgilere dayanarak aldıkları kararlar veya yaptıkları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır.

Üçüncü Taraf İçerik ve Bağlantıların Sorumluluğu Reddi

Sitemiz, üçüncü taraf sitelere verilen bağlantılar aracılığıyla erişilen veya reklamı yapılan üçüncü taraf ürün veya hizmetlerden sorumlu değildir. Bu bağlantılar veya reklamlar, sadece kullanıcıların bilgi edinme veya tercihlerini belirleme amacıyla sağlanmış olup, bu sitelerin içeriği veya politikalarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Kabul Edilmiş Sayılma ve Değişiklik Hakkı Saklı Tutma

Sitemizi ziyaret eden veya kullanıcılar, bu sorumluluk reddi beyanını kabul etmiş sayılırlar. Habergoat, bu sorumluluk reddi beyanını dilediği zaman değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar.