The Rogue Prince of Persia, 14 Mayıs’ta Erken Erişimde
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

The Rogue Prince of Persia, 14 Mayıs'ta Erken Erişimde

Geliştirici Evil Empire'ın 2D roguelite aksiyon-platform macerası The Rogue Prince of Persia, 14 Mayıs'ta Steam Erken Erişim'e geliyor

0

14 Mayıs’ta Steam Erken Erişim’e çıkacak olan Evil Empire’ın 2D roguelite aksiyon-platform macerası The Rogue Prince of Persia, oyuncuları Hunların istilasına karşı mücadeleye sürüklüyor. Oyun, karanlık büyülerle Pers’in savunucularını buharlaştıran Hunların saldırısından hemen önce başlıyor. Ancak, Prens’in elinde ölümden kurtaran ve zamanda geri dönüş sağlayan bir büyülü obje bulunuyor.

Oyun Erken Erişim’deyken, Evil Empire, oyunu geliştirmek için topluluk geri bildirimlerini alacak ve yeni hikaye içeriği, seviyeler ve diğer öğeler ekleyerek deneyimi geliştirecek. The Rogue Prince of Persia, zorlu platformlar, düşman yerleşimleri ve entrikalarla dolu bir macera sunuyor.

Oyuncular, Prens’in çevikliğini ve savaş becerilerini kullanarak ilerleyecek, çeşitli silahlar ve yeteneklerle düşmanlara karşı mücadele edecekler. Oyunun roguelite özellikleri, her ölümün ardından yeni keşiflerin ve fırsatların ortaya çıkmasını sağlayacak.

Yazı Kaynakları
Haberin Kaynağı - Ubisoft
Siz Ne Düşünüyorsunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın
 • 0
  do_ru
  Doğru
 • 0
  sevdim
  Sevdim

Web Master / Blogger Yazar

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.