Yeni Nintendo Switch 2 : Geliştirici Kiti, Önemli Güncellemeler Sunuyor!
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

Yeni Nintendo Switch 2 : Geliştirici Kiti, Geliştiricilere Önemli Güncellemeler Sunuyor!

Nintendo Switch 2 geliştirici kiti iddialara göre önemli bir güncelleme aldı.

0

Nintendo Switch 2 geliştirici kiti iddialara göre önemli bir güncelleme aldı. İnternet üzerinde dolaşan dedikodulara göre, bu yeni güncelleme, geliştiricilere “bir adım daha ileri gitme” imkanı tanıyor.

X/Twitter’da Nash Weedle

 

tarafından bildirildiğine göre, bu yeni güncelleme bir geliştirici tarafından doğrulandı ve araçların artık onlara “bir adım daha ileri gitme” imkanı sağladığını ekledi. Bu güncellemenin neyi değiştirdiği belirtilmemiş olsa da, Nash Weedle’ın spekülasyonuna göre, geliştiricinin ifadesinin, konsolun desteklemesi beklenen NVIDIA DLSS yükselticiye bir güncelleme de dahil olmak üzere çeşitli değişikliklere işaret ettiği düşünülüyor.

Nintendo Switch 2‘nin 2025’e kadar ertelendiği söylendiğinden, sistem ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi duymak için biraz zaman geçecek gibi görünüyor. Ancak, bir tanıtımın yaklaştığına dair işaretler var. Nate the Hate’in son podcast bölümünde rapor ettiğine göre, Nintendo son zamanlarda geliştiricilerden oyunlarından varlıklar istedi, bu da sistemin resmi duyurusu için hazırlıkların yapıldığını gösteriyor.

Resim : X ( De Marke Gaming )

Bu bilgi eksikliği ile birlikte, Nintendo Switch 2 özellikleri hakkında spekülasyonlar hızla yayıldı. Sistemi güçlendirecek olan T239 çipine dayanarak, konsol muhtemelen mevcut neslin en zayıf konsolu olan Xbox Series S’in performans seviyesini zorlayamayacak. Ancak, söylentilere göre NVIDIA DLSS Ray Reconstruction desteği, ray tracing yeteneklerini mevcut nesildeki en iyisi yapabilir, ki bu da NVIDIA’nın ray tracing konusunda AMD’nin ne kadar ileride olduğunu düşünürsek çok da şaşırtıcı değil.

Nintendo Switch 2 henüz açıklanmadı. Sistem hakkında daha fazla bilgi geldikçe sizi bilgilendireceğiz, bu yüzden en son haberleri takip etmeye devam edin.

Peki siz ne düşünüyorsunuz ?

Siz Ne Düşünüyorsunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın
 • 0
  do_ru
  Doğru
 • 0
  sevdim
  Sevdim
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.