Among Us Dizisinden İlk Görüntüler!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Among Us Dizisinden İlk Görüntüler!

Among Us, heyecan verici bir evrim geçiriyor! Popüler oyunun yaratıcısı Innersloth, şu anda Infinity Train'in sorumlusu Owen Dennis önderliğinde geliştirilen ve üretilen bir TV dizisi üzerinde çalışıyor.

0

Instagram üzerinden paylaşılan tek bir görüntü, boş bir kafeteryayı gösteren ve üzerinde “ölmedik” yazan bir pankartla dikkat çekiyor. Ancak, kullanılan “Değil” kelimesi ise kafa karışıklığı yaratıyor.

Innersloth’un yaptığı açıklamada,Aramızdaki animasyon şovundaki çalışmalar güzel bir şekilde ilerliyor” ifadesi bulunuyor. Bu projenin yaratıcısı ve baş yapımcısı ise Cartoon Network şovu Infinity Train’in sorumlusu Owen Dennis olarak belirtiliyor. Animasyon stüdyosu olarak da Star Trek: Lower Decks ile tanınan Titmouse’un görev aldığı belirtiliyor. Ancak, henüz bir ağ veya yayıncının onaylanmadığı bilgisi veriliyor.

CBS ve Innersloth’un işbirliğiyle ortaya çıkan Among Us adlı TV dizisi, büyük bir merakla beklenen projeler arasında yer alıyor. Variety’ye göre, Owen Dennis’in yaratıcılığıyla hayata geçirilen dizi, animasyon stüdyosu Titmouse tarafından üretiliyor ve şu ana kadar olumlu ilerlediği ifade ediliyor. Bu görüntüler, serinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetecek nitelikte.

Kaynak ;
Here's a first image from the Among Us series - IG News (instant-gaming.com)
https://www.videogameschronicle.com/news/cbs-and-innersloth-have-released-a-teaser-image-of-their-among-us-animated-series/

Yazılar belirtilen kaynaklardan harmanlanıp sadeleştirilip yayınlanmıştır.

Siz Ne Düşünüyorsunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın
 • 0
  do_ru
  Doğru
 • 0
  sevdim
  Sevdim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.