Steam Awards 2023 Aday Gösterilicek Kategoriler
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

Steam Awards 2023 Aday Gösterilicek Kategoriler

Steam, her yıl olduğu gibi bu yıl da heyecan verici ‘Steam Ödülleri’ Steam Awards 2023 ile oyun dünyasını sallıyor. 2023 Steam Ödülleri, beklenenin ötesinde bir yaratıcılıkla karşımızda.

0

Steam Awards 2023: Oyun Dünyasının En İyi Yaratıcı Etkinliği

Steam, her yıl olduğu gibi bu yıl da heyecan verici ‘Steam Ödülleri’ Steam Awards 2023 ile oyun dünyasını sallıyor. 2023 Steam Ödülleri, beklenenin ötesinde bir yaratıcılıkla karşımızda. Bu etkinlik, oyuncuların oyunları belirleyip ödüllendirdiği, oyun geliştiricilerine de seslendiği eşsiz bir platform sunuyor.

GÜNCELLEM : 25 KASIM HABER Eski Haber

Sizde Şimdi Steam Sonbahar İndirimi Boyunca Adaylarınızı Gösterin. 28 Kasım Türkiye Saati ile 21:00’da bitecek.

Kış İndirimi Boyunca Finalistleri oylayabilirsiniz. Kazananalar 2 Ocakta yin türkiye saati ile 21:00’da duyurulacak.

Bu yılki Steam Ödülleri, sadece en iyi oyunları oluşturulan içerikleri de kapsıyor. Yılın OyunuOlağanüstü Görsel Stil , En İyi Film Müziği ve Olağanüstü Zengin Hikâye Oyunu gibi kategoriler, oyuncuların yaratıcılıklarını sergilemelerine olanak tanıyor.

Steam Topluluğu, oyunları ve yaratıcı içerikleri oylayarak kazananları belirliyor. Bu etkinlik, oyuncuların tercihlerini ve oyun dünyasındaki yenilikleri gözler önüne seriyor. Ödüller, oyun geliştiricileri için de büyük bir motivasyon kaynağı oluşturuyor.

Steam Awards 2023, oyun dünyasındaki çeşitliliği ve yaratıcılığı kutlarken, oyuncuları da etkileyici içeriklerle buluşturuyor. Katılımcıların heyecanla beklediği bu etkinlik, oyun dünyasında bir yıl boyunca oluşan en dikkat çekici yaratıcı eserleri öne çıkararak, oyun severlere ilham veriyor.”

 

Siz Ne Düşünüyorsunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın
 • 0
  do_ru
  Doğru
 • 0
  sevdim
  Sevdim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.