Rockstar, Social Club ’a Hoşça Kal Deyin.
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

Rockstar, Social Club’a Hoşça Kal Deyin.

Rockstar Games, Grand Theft Auto 6'nın yaklaşan duyurusu öncesinde Social Club platformunda bazı dikkat çekici güncellemeler gerçekleştirdi.

0

Rockstar Games, Grand Theft Auto 6‘nın yaklaşan duyurusu öncesinde Social Club platformunda bazı dikkat çekici güncellemeler gerçekleştirdi. GTA 6’nın fragmanı yaklaşırken Social Club’a veda edin önemli arayüz değişikliği yapıldı isim ve Launcher Değişikliği.

GTA 6’nın fragmanı yaklaşırken Rockstar, Social Club’a Hoşça Kal Deyin.

Rockstar Games’in uzun süredir beklenen oyunu GTA 6’nın yaklaşan çıkış tarihiyle birlikte, geliştiricinin eleştirilen platformu Social Club’ı kapatma olasılığı gündeme geldi. Social Club, oyuncuların birbirleriyle iletişim kurduğu, hesaplarını yönettiği, Rockstar oyunlarındaki ilerlemelerini takip ettiği ve benzeri ek özellikler sunan bir platform olmasına rağmen, birçok sorunla da karşılaştığı için geniş bir sevgi toplamamıştı.

Geliştiricinin web sitesindeki son güncelleme, Social Club’ın markalaşma sürecinden geçebileceğini gösteriyor gibi. Web sitesindeki tüm “Social Club” isimleri, “Rockstar Games” ile değiştirilmiş durumda. Muhtemelen, Grand Theft Auto 6’nın piyasaya sürülmesiyle birlikte bu sosyal platformun tamamen yeniden markalanması söz konusu olabilir gibi görünüyor.

Görünüşe göre Rockstar Games, Social Club’ı sonlandırmaya ve yeni bir platform başlatmaya hazırlanıyor. Bugün Rockstar Games web sitelerinde yapılan yeni değişiklikler, Social Club’ın isimlendirme şemasında ‘Rockstar Games Platform’a yeni bir değişiklik getirdi.’’. pic.twitter.com/XYVhd1xXtc

— Ben (@videotechuk_) November 20, 2023

GÜNCELLEME : FRAGMAN YAYINLANDI – 25 KASIM HABERİ

GTA 6 Fragmanı Bildiğiniz Gibi Aralıkta Yayınlanacak.

Social Club, 2008’de kuruldu ve Rockstar’ın olağanüstü popüler oyunları sayesinde varlığını sürdürdü. Platform, piyasaya sürülmesinden bu yana bir dizi değişiklik geçirdi, ancak oyuncuların beklentilerini tam olarak karşılamakta başarılı olamadı. GTA Online gibi hizmetlerin büyük ilgi görmesi, benzer bir başarının GTA 6 ile de devam edeceği öngörüsünü güçlendiriyor. Bu nedenle, platformun tamamen ortadan kaldırılması pek olası görünmüyor.

Muhtemelen, eskiyen altyapı ve arayüzü gözden geçirilerek günümüz standartlarına uygun bir şekilde Social Club yeniden markalanacak. Bu değişikliklerin, Grand Theft Auto 6’nın yaklaşmasıyla birlikte gelmesi şaşırtıcı olmaz. Rockstar Games’in bu yıl Aralık ayında yeni oyun için bir fragman yayınlayacağı haberinin gelmesiyle, klasik serinin hayranları için gerçekten heyecan verici bir dönem başlıyor.

Siz Ne Düşünüyorsunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  k_zg_n
  Kızgın
 • 0
  do_ru
  Doğru
 • 0
  sevdim
  Sevdim
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.